TARİHÇEMİZ

Yenilikçi Makineler

Mona Makine Teknoloji; yenilikçi vizyonu, kaliteli üretim araçları ve alanında uzman, deneyimli ekibiyle 2002 yılında kurulmuştur.

Kozmetik ve kimya endüstrisi için yenilikçi makineler üreterek başladığımız serüvenimiz, bugün sektörel anlamda kalite standartlarını belirleyecek noktaya ulaşarak devam etmektedir. Üretim, satış ve proje odaklı çalışmalarımız, sahip olduğumuz vizyonun açık bir göstergesi olmakla birlikte şimdiye kadar sağladığımız müşteri memnuniyeti; titiz, profesyonel ve verimli çalışmalarımızın bir örneği niteliğindedir.

Sektördeki 20 yılı aşkın tecrübemizle, farklı endüstriyel alanlar için özel olarak üretilmiş makine çözümleri sunuyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden yenilikçi politikalarımız her bir sektöre özel çözümler geliştirmemizde en önemli ilham kaynağımız. Güvenilirlik, şeffaflık ve dürüstlük üzerine inşa ettiğimiz yönetim politikalarıyla sadece satış sürecini yönetmekle kalmıyor aynı zamanda satış sonrası destek çalışmalarını de yüksek düzeyde hassasiyetle sürdürüyoruz.

Alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli ekibimizle, geliştirdiğimiz sistemleri dünya standartlarında test araçlarıyla gözden geçiriyor ve en verimli sistemi üretmek adına Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz. Tüm çözümlerimizde temel ilkemiz müşteri memnuniyetini ve taleplerini en yüksek standartta sağlamakla kalmayı aynı zamanda çevreye ve doğaya duyarlı ürünler geliştirmek. Sürdürülebilir prensipler doğrultusunda doğayı kirletmeyen, çevreci çözümlerimizle sektörel talepleri yüksek standartta hizmet anlayışıyla karşılıyoruz.

Misyon & Vizyon

En temel misyonumuz sektörün talepleri doğrultusunda belirlenen ihtiyaçları en yüksek donanımlar ve son teknolojik özelliklerle karşılamak üzerinedir. Sürekli değişen ve gelişen yenilikçi yapımız, teknolojik gelişmelere çok daha hızlı adapte olarak, yeni nesil çözümler üretmemizi sağlıyor. Kimya, kozmetik, gıda, sağlık ve temizlik sektörü için ürettiğimiz makine çözümleriyle standartları belirleyen bir hizmet kalitesine sahibiz. Müşteri memnuniyeti odaklı yönetim politikalarımız ve yüksek standartta hizmet kalitemizle satış ve satış sonrası destek sürecini en efektif şekilde yürütüyoruz.

Her geçen gün genişleyen üretim ağımızla farklı sektörler için; otomatik, yarı otomatik ve manuel makine çözümleri geliştiriyoruz. Ambalajlama, etiketleme, dolum, folyo yapıştırma ve kapak kapatma makineleriyle her sektörün temel ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. Özel üretim makinelerimizle sektörün özel taleplerini karşılayabilecek potansiyelimiz sayesinde yaşanan tüm sorunları, üretim sürecinin bir halkası haline dönüştürerek kesin çözümler geliştiriyoruz. Kalite standartlarımız ve yönetim politikamızla müşteri memnuniyetini en önemli öncelik olarak kabul edip, bu prensipler ışığında sektörel çözümler geliştirmeye devam ediyoruz.

NEDEN BİZ?

Değer Katıyoruz

Size sunacağımız çözümlerle insan gücünü azaltıp verimliliğinizi artırıyoruz. İşçilik maliyetlerinizi düşürüyoruz. Kurduğumuz makinelerle işletme maliyetlerinizi indirerek rakiplerinizden daha güçlü ve hızlı olmanızı sağlıyoruz. İhracat endeksli çalışan markalara teknolojimiz ile dokunarak modern çağın gerektirdiği sistemleri kuruyor ve işletmenizi rakiplerinizden farklı kılıyoruz.

50
KOZMETİK MARKASI
100
ÖZEL ÜRETİM MAKİNE

Mona Makine - Beauty Eurasia Fuar Röportajı

Mona Makine Teknoloji