HAKKIMIZDA

Mona Makine Teknoloji

Mona Makine Teknoloji; yenilikçi vizyonu, kaliteli üretim araçları ve alanında uzman, deneyimli ekibiyle 2002 yılında kurulmuştur. Kozmetik ve kimya endüstrisi için yenilikçi makineler üreterek başladığımız serüvenimiz, bugün sektörel anlamda kalite standartlarını belirleyecek noktaya ulaşarak devam etmektedir.

Üretim, satış ve proje odaklı çalışmalarımız, sahip olduğumuz vizyonun açık bir göstergesi olmakla birlikte şimdiye kadar sağladığımız müşteri memnuniyeti; titiz, profesyonel ve verimli çalışmalarımızın bir örneği niteliğindedir.

ÜRETİM

Firmamız, en son teknolojiye sahip makinelerle yüksek kaliteli üretim gerçekleştirir. Esnek ve özelleştirilmiş çözümler sunarız.

LOJİSTİK

Hızlı ve güvenilir lojistik çözümleri sunarak müşteri taleplerini karşılıyoruz. Ürünlerinizi zamanında ve sorunsuz teslim ediyoruz.

KURULUM

Uzman ekiplerimiz, hassas kurulum süreçleriyle ürünlerimizi en verimli şekilde entegre eder. Her adımda kaliteli bir kurulum hizmeti sunarız.

TEKNİK SERVİS

Deneyimli teknik ekibimiz, hızlı çözümlerle ürünlerinizin sorunsuz çalışmasını sağlar. Herhangi bir sorun için bir telefon kadar yakınız.

50+
Kozmetik Markası
100+
Özel Üretim Makine
250+
Tamamlanmış Sipariş
20
Yılı Aşkın Tecrübe
BİRİNCİ SINIF MAKİNE İMALATI

Makine Gruplarımız

Makine sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, deneyim ve AR-GE çalışmalarımız ile dünya standartlarında makine üretmeye ve sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

02

Rekabetçi Teknoloji Bizim İşimiz

Makinelerimizi yakından incelemek için lütfen fabrikamızı ziyaret edin. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ayrıca sizi yurt içi veya yurt dışı bazı referans müşterilerimize yönlendirebiliriz. Böylelikle makinelerimizi çalışırken canlı olarak inceleyebilirsiniz.

  03

  Güncel Makine Kataloğumuz

  Tüm makinelerimizin görsel, açıklama ve teknik özelliklerini güncel kataloğumuzdan inceleyebilir, aynı zamanda bizimle hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

  İş Ortaklarımız

  Bizi tercih eden dünya çapında seçkin markalar.

  Blog Yazılarımız

  Instagram Hesabımızı Ziyaret Edebilirsiniz